Aktuální novinky a programy kin v ČR

One recenze

One, v originálním znění Her, je filmem, který přijde do kin v České a Slovenské republice dvacátého sedmého března letošního roku. Režii tohoto filmu měl na starost americký režisér a scénárista Spike Jonze, který má dále na svědomí takové filmy, jako například Jackass 3, Vlk z Wallstreet, Zemřít vedle tebe, Tři králové, V kůži Johna Malkoviche, Hra a spoustu dalších.

Hlavní role v tomto filmu se zhostil výborný herec Joaquin Phoenix, který zde ztvárňuje Theodora. Film se odehrává v blízké budoucnosti a Theodor se živí psaním osobních a dojemných dopisů pro druhé lidi. Nedávno ukončil jeden vážný vztah, který mu doslova zlomil srdce. V tomto čase se začne docela hodně zajímat o nějaký nový operační systém, který měl simulovat živou, intuitivní a zcela unikátní bytost.

Rozhodne si jej tedy zakoupit a tak se poznává se Samanthou, kterou vynikajícím způsobem namluvila herečka Scralett Johansson. Samantha je opravdu vnímavou osobností, dokonale si spolu rozumí, má velice zajímavé postřehy a je velice vtipná. Jejich přátelství postupem času samozřejmě přeroste ve velikou lásku. K filmu se pojí také poměrně veliké množství zajímavostí.

Jedná se například o to, že si Scarlett odnesla v Říme z festivalu MFF cenu za nejlepší herecký výkon, a to i přes to, že se v celém filmu neobjevila ani jednou. Film byl také nominovaný na ceny Zlatý globus, a to v kategoriích nejlepší původní scénář, mužský herecký výkon a nejlepší komedie/muzikál. Níže se můžete podívat na oficiální trailer k tomuto filmu.

Komentáře jsou uzavřeny.