Aktuální novinky a programy kin v ČR

Kina Praha program

V Praze, jakožto v našem hlavním městě, se nachází samozřejmě opravdu veliké množství různých kin. Většinu najdeme v různých nákupních centrech, jako je třeba Flóra, Anděl, Letňany a tak podobně. Nachází se zde ovšem i netypická kina, mezi které patří určí například 5D kino. Toto kino naleznete v galerii Harfa, konkrétně tedy ve druhém patře.

Většinu lidí bude určitě zajímat, v čem je 5D kino odlišné od klasického 3D kina. V čem tedy spočívají ony 2D navíc? Díky speciálním technologiím se ocitnete například v dynamických-pohyblivých křeslech, vychutnáte si úžasné Hi-Fi zvuky a pocítíte také například nárazový vítr, blesky, bouřku, vyzkoušíte si takzvaný myší efekt a další řadu skvělých a jedinečných zážitků.

V jednotlivých filmech můžete pocítit na vlastní kůži, co to je padat volným pádem do propasti, pocítíte zrychlení a tak podobně. Kapacita celého kino sálu je osm míst, což dělá zážitek o to zajímavějším a lepším.

Repertoár filmů v tomto 5D kině je opravdu široký, najdou se zde věci, které zaujmou mladého diváku, ale také snímky pro dospělé a celé rodiny s dětmi. Kino má určitá omezení, podle kterých se musíte řídit. Minimální výška pro návštěvu je sto deset centimetrů a maximální váha je sto čtyřicet kilo.

Kino by také neměli navštívit těhotné ženy, lidé, co prodělali operaci v poslední době a nebo lidé se zdravotními problémy, jako jsou třeba problémy se srdcem, tlakem nebo pohybovým aparátem. Pojďme se nyní podívat na některé filmy, na které si můžete zajít. Pro milovníky rychlé jízdy je zde například film Rychle a zběsile, pro milovníky horrorů snímek Halloween, jízda vesmírem Meziplanetární výlet, filmy z prostředí divokého západu a spousta dalších.

Kompletní program můžete najít na oficiálních stránkách tohoto kina.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kina v Praze a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.