Aktuální novinky a programy kin v ČR

Kino Olomouc Cinestar program

Cinestar je druhou nejrozšířenější sítí multikin v České republice. Na českém trhu se tato společnost vyskytuje počátkem roku 2011, přičemž v současné době má tato síť celkově 12 provozoven v moravských a českých regionech.

Cinestar patří ke společnosti Filmteam, kam řadíme ještě společnosti Falcon, filmovou distribuci, dále reklamní agenturu Cinexpress, Super Vision, což je síť reklamních panelů a tak podobně. Do roku 2009 neměla tato společnost žádné provozovny našem hlavním městě Praze, přičemž tohoto roku zakoupila dvě multikina od společnosti Village C. Czech Republic.

V současné době se tedy nacházejí kina této sítě ve městech České Budějovice, Opava, Praha, Plzeň, Pardubice, Ostrava, Mladá Boleslav, Liberec, Jihlava, Hradec Králové a právě Olomouc. V Olomouci najdete toto multikino v obchodním centru Olomouc City na Pražké ulici 255/41. Pokud budete chtít čerpat různé slevy a akce, můžete se stát členem klubu CineStar. Co tedy všechno získáte členstvím v tomto klubu?

Jedná se například o okamžitou slevu na vstupném v hodnotě dvaceti korun. Po každém pátek nákupu vám bude dále vydána poukázka na klasický 2D film zdarma. Dále můžete za nasbírané body získat vstupenky na 3D nebo 2D filmy. Za nasbírané body můžete zakoupit samozřejmě také nějaké občerstvení nebo pití. Členstvím si zajistíte také vstupenky na oficiální předpremiéry očekávaných filmů, můžete soutěžit o zajímavé filmové ceny a tak podobně.

Roční členství v tomto klubu vychází na šedesát korun, přičemž přihlášku si můžete podat jak elektronickou cestou, tak také osobně v kterémkoliv multikině této společnosti. Při registraci dostanete jako bonus deset bodů, přičemž dále za nákup na internetu obdržíte třicet bodů a za nákup na pokladně obdržíte dvacet bodů.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kina v Olomouci a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.