Aktuální novinky a programy kin v ČR

Kino Metro Prostějov program

Kino Metro se nachází ve městě Prostějov, přičemž jej najdete konkrétně na ulici Školní 1. Pokud si budete chtít zarezervovat nebo přímo zakoupit vstupenky, tak můžete vždy každý den od půl páté odpoledne anebo vždy šedesát minut před začátkem každého představení.

Díky podpoře Státního fondu české kinematografie je toto kino vybaveno také systémem 3D projekce. Kino pořádá během roku také různé akce, promítání takzvaných Art filmů, pořádání výstav a tak podobně.

Je zde také možnost akcí v rámci školních představení, přičemž objednávky na tyto akce se většinou shromažďují v posledním týdnu v srpnu.

V následujících dvou týdnech si v tomto kině můžete zajít na takové filmy, jako například Noe, V nitru Lewyna Davise, Přežijí jen milenci, Dědictví aneb Kurva se neříká, Ona, Trabantem až na konec světa a tak podobně. Konkrétně snímek Trabantem až na konec světa by mohl být pro diváka velice zajímavým. Jedná se o dokumentární cestovatelský film od Dana Přibáně a jeho party, kteří mají již na svědomí filmy Trabantem Hedvábnou stezkou a Trabantem napříč Afrikou.

V rámci tohoto filmu se rozhodli cestovat až na konec světa, a to napříč celou Jižní Amerikou, přičemž celková délka cesty se pohybuje zhruba kolem jednadvaceti tisíc kilometrů. Aby to nebylo tak jednoduché, nevyrážejí tentokrát na tuto těžkou cestu sami. Přizvali si k sobě podobné nadšence ze Slovenska a Posla. Na cestu tedy vyrážejí dva trabanty, Jawa 250 a polský Fiátek.

Na cestě budou muset zdolat vysokohorské průsmyky pohoří Andy, Amazonský prales, oceán i pouště. Jedná se o opravdu velice zajímavé téma a film se určitě vyplatí zajít podívat.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kina v ČR a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.