Aktuální novinky a programy kin v ČR

Need for Speed recenze

Need for Speed je akčním filmem, který dorazil do kin v České a Slovenské republice třináctého března letošního roku.

Pokud jde o režii, tak tento snímek dostal na starost režisér Scott Waugh, který má dále na svědomí takové filmy, jako třeba xXx, Stíny minulosti, Andrew -- člena naší rodiny, Hranice zoufalství, Specialista a tak podobně.

Pokud jde o hudební podklad k filmu, tak o ten se postaral americký hudební skladatel Nathan Furtst, jehož tvorbu můžeme znát z filmů jako třeba Act of Valor, Jezero 3, Pod novým vedením, Invaze žraloků, Odsouzen k smrti, Max Steel a tak podobně. Pojďme se zběžně podívat na děj tohoto snímku.

Hlavním hrdinou je zde milovník rychlé jízdy a automechanik Tobey, který má docela veliké finanční problémy. Jelikož nechce přijít o svoji firmu, tak se dá do kupy s Dinem Brewsterem, což je arogantní závodník Nascaru. Na obzoru se objeví také poměrně dobrý obchod, ze kterého by mohly přijít nějaké slušné peníze. Samozřejmě se jedná o nelegální věc. Věci se však semelou tak, že Dino jej podrazí a Thobey končí ve vězení.

Za dva roky se Tobey objevuje zpátky na svobodě a je připravený se pomstít. Rozhodne se, že Dina porazí na jednom nelegálním závodu, který se označuje jako závodnický Super Bowl. Na tento závod se však musí první přes celý kontinent dostat, což nebude vůbec jednoduché. V patách totiž bude mít nebezpečné závodníky, které na něj poslal Dino a také policii.

Vše tedy bude záviset na jeho vůli a odhodlání. Do hlavní role tohoto filmu byli zvažování kromě Aarona Paula, který ji získal, také třeba Liam Hemsworth, Taylor Kitsch nebo Brenton Thwaites. Film je samozřejmě inspirovaný oblíbenou herní závodní sérií Need for Speed od herní společnosti Electronic Arts. Níže se můžete podívat na oficiální trailer k tomuto filmu.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Filmové novinky v kinech a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.