Aktuální novinky a programy kin v ČR

Kino Olympia Brno program

Obchodní a zábavní centrum Olympia se nachází v Brně, konkrétně u dálnice D2. Jedná se o druhé největší obchodní a zábavní centrum v České republice a první centrum takového typu v Brně. Centrum Olympia bylo otevřeno v roce 1999, přičemž původně se rozkládalo pouze na parcelách katastrálního obvodu Modřice.

Postupně však samozřejmě došlo k rozšiřování až do současné podoby, a to konkrétně v letech 2004, 2007 a 2009. Tvůrcem celého komplexu je Clark Geddes, což je významný britský architekt.

Součástí tohoto centra je samozřejmě obrovské množství různých obchodů, zábavných a kulturních komplexů a tak podobně. Jedná se například o čerpací stanici, hypermarket Albert a tak podobně. Celkově disponuje toto centrum plochou zhruba kolem sto deseti tisíc metrů čtverečních. V prvním patře centra naleznete multikino, které má celkově deset sálů (původně mělo čtrnáct).

Mezi největší prodejny, které zde můžete navštívit, patří například C&A, H&M, Marks & Spencer, Lindex, New Yorker, Humanic, Baťa, Deichman a tak podobně. Pokud jde o velkoprodejny sportovních věcí a potřeb, tak můžete navštívit Hervis a Intersport. Celková kapacita pro návštěvníky je tři tisíce dvě stě parkovacích míst, přičemž se můžete do centra nechat zavést zdarma také kyvadlovou dopravou, která je vypravována z ulice Úzká.

Vlastníkem multikina v Olympii je v současné době síť CinemaCity, přičemž celková kapacita všech sálů je něco kolem dvou tisíc dvou set diváků. Všechny sály v tomto komplexu jsou samozřejmě zcela klimatizovány a do všech je bezbariérový přístup. Rezervace a nákup vstupenek je možný na oficiálních stránkách společnosti CinemaCity, přičemž si vyberete právě tuto pobočku v Olympii.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Cinema City kina a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.